Jump to content

Megane coach 1.6 16V 2002.


Dr Pepper

Recommended Posts

Oko čega posebice treba obratiti pažnju na primjerku Megana coacha 1.6 16V. Gledam primjerke s oko 40 do 60 tisuća km. Prije nego se ekipa počne smijati i pisati gluposti, živim u Engleskoj i ima dosta takvih primjeraka samo što su desna strana volana. Cijena nije faktor jer su ovdje auti jako jeftini, ali je osiguranje višestruko skuplje nego u Hrvatskoj. Popis opreme je više manje full spec sa kožom ili polukožnim sjedalima. Imao sam prije Lagunu 1.6 16V ali samo pola godine i s nekih 185 tkm, napravio od toga tri četiri pa nemam neku predodžbu koje su mane tog motora. Uz standardne stvari koje je poželjno promjeniti kao kod svakog polovnog auta filtri, ulje i remenje da li treba nešto još gledati?

Link to comment
Share on other sites

probaj malo search po forumu, bilo je baš za tog coupea na starom forumu stickie na što sve treba obratiti pažnju

Link to comment
Share on other sites

probaj malo search po forumu, bilo je baš za tog coupea na starom forumu stickie na što sve treba obratiti pažnju

Našao sam jedino usporedbu u par rečenica 2.0 IDE i 1.6 16V ali ništa suvislo što bi odgovaralo na moje pitanje.

Link to comment
Share on other sites

sa toliko km nemaš kaj gledat :D

 

gledaj stanje limarije.

Stanje unutrašnjosti.

Kad je rađen zadnji veliki servis. Gledaj kako auto radi i kako se vozi. Dal lupa u vožnji.

Link to comment
Share on other sites

Jel bilo kakvih problema s prekidačima, strujom, farovima, nešto takvoga da pogledam zbog godina?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.