Jump to content

Lord9o

Recommended Posts

Pozdrav svima.

 Moj problem se odnosi na pojavu vibracija u unutrašnjosti automobila. Vibracije se osjete kros sjedište a izražene su dok je auto u leru na niskim obrtajima. Desi se slučaj da vibracija ponekad uopšte nema ili su manje. Dizne su ok. Prvobitno sam mislio da je plivajući zamajac ali ostalih simptoma vezanih za zamajac nema. Takođe mislim da je potencijalni krivac nosači motora.

Zanima me Vaše mišljenje, do čega Vi mislite da je?

 

Srdačan pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Desni nosac skoro sto posto sam siguran.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije do dizel motora :D  Drug mi ima istog Scenica koji nema ovaj problem. 

Ma znam. šala mala ;)

Kod benzinca je uzrok vibracija loše ubrizgavanje ili loše paljenje. Dizel nema paljenje, pa... :nezna: Meni je vibrirao kada mi je bobina koridirala i izgledalo je kao da je desni nosač motora slab (onaj koji je na muldi). Kad sam riješio paljenje auto radi kao nov.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bok. Da se uključim, vozim Senic 2008 diesel i imam sličan problem. U leru na malim okretajima fino trese auto, čak mi jedan brisač pleše. :-)

Čim dam malo gas vibracije nestanu. Jel to normalan rad motora?

Lord9o si ti riješio problem?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

moj frend je na meganeu 2 ko moj samo 1.5 dci mijenjao sve nosače motora u 40000km, jedan po jedan.. (imao je prek 100000km kad je prvi otišo.)

Link to comment
Share on other sites

Koliko košta servis/zamjena nosača motora? Kaj se točno dogodi da se vibracije prenose? Olabavi spoj motora i nosača?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.