Jump to content

Podizači prozora megane 2


mamba

Recommended Posts

Pozdrav forumaši,imam megana 2 grandtour 2006 godište.Znači imam sva četiri podizača za prozore na struju al mi samo tri rade sve kako spada a vozačev ne zato jer je vjerovatno mijenjan,znači na vozačevom mi ne radi impulzivno podizanje prozora i ne zatvara ga kad dvaput stisnem zaključavanje kad ostane otvoren,a radi impuzivno kad ga spuštam,u čemu bi bio problem i dal je riješiv?

Link to comment
Share on other sites

možda je zamjenska elektronika stavljena jer orginal dio je znao odlaziti zbog vlage

Link to comment
Share on other sites

Na koji se nacin to kalabrira,a mislim da je samo taj vozacev mijenjan jer drugi rade bez problema

Link to comment
Share on other sites

Kontakt i spusti staklo do kraja i drži tipku i dalje stisnutu 5s, onda podigni staklo i isto tako drži tipku 5s. Tako nauči krajnje polozaje.

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je samo zatvoriti i držati par sekundi, odmah zapamti sve. Ipak, čudno da je samo taj zaboravio, obično zaborave svi.

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

Ako ne uspijes i trebas drugi motoric imam ja jedan ispravan.

Link to comment
Share on other sites

Evo uspio sam djelomicno riješiti problem,dakle sad radi impulzivno spuštanje i dizanje prozora al ne radi preko kljuca da se zatvori kad dvaput stisnem zaključavanje(al radi sve kad zakljucavam kad sjedim u autu) a kad  pokusam izvana ne radi,dal se i to nekako moze kalibrirat?

Link to comment
Share on other sites

Nisam baš shvatio osim da radi preko tipki, a preko daljinskog ne radi kad si vani, a kad sjediš u autu onda radi?

Link to comment
Share on other sites

Ako radi iz nutra mora i iz vana sta ne? 

Odi pitaj u servis ako tu nitko ne bude znao pa napisi nacin da i meni proradi:yeah:

Link to comment
Share on other sites

Mozda me niste bas dobro skužili,znači ja imam sigurno to zatvaranje prozora na drugom kliku,meni to radi al mi ne zatvara samo vozačev prozor,a iznutra mi zatvara sve prozore uključujući i vozačev na drugi klik

Link to comment
Share on other sites

Skuzio sam ja. Moja oprema je luxe privilege(valjda) ali mi zajebava sa tim zakljucavanjem i otkljucavanjem i ne zatvara mi prozore na karticu ni otvara, istina nisam probao iz nutra ali kad stisnem ono dugme na zadnjoj haubi u znaku onda se sve zatvori(krov i prozori) i zakljuca se.

Link to comment
Share on other sites

čekaj, auto zna  u 50 cm razdaljine jesi li u autu ili van? Ne kužim

Link to comment
Share on other sites

Meni na double click zatvara sve prozore. Gumb u straznjem znaku kao i u svim kvakama zakljucavaju auto. Nisam klikao dvaput pa ne znam zatvara li stakla. Vjerojatno ne. Luxe Dynamic je kod mene.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A dečki ne znam ni ja,meni se to desava da kad sam iznutra sve radi,zatvara sve prozore na dupli klik a izvana nece da zatvori se vozačev prozor na dupli klik?

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas,nemas. Jedan je mikro prekidac unutar romba ispod crne gume.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.