Jump to content

ZAKLJUCANA Kartica HELP


rodjo30

Recommended Posts

Zakljucana kartica u gepeku...grand SCENIC II 2004. Dovoljno sam mutav da mi je ovo drugi put...ali prvi put je bilo rezervne kartice, sad je ostala doma. Inace je keyless, ne kuzim kak ne hvata!! Ima neko ideju ili...cigla pa u staklo? Ujutro trebam na put ?  

Link to comment
Share on other sites

Tek nista ne razumem? Meni na L3 kartica ima domet 50cm sa prednje strane, 150 cm sa bokova i skoro 3 m sa zadnje strane. To podrazumeva da unutar ove zone kartica funkcionise i pokriva citavu zonu. Nije mi jasno kako unutar gepeka ne radi?! Jesi li siguran da ti je kartica u gepeku? Izvini na pitanju ... Ti nijedna vrata ne mozes da otvoris?

Link to comment
Share on other sites

Tako je, ni jedna vrata... Kartica sigurno unutra i to blizu brave gepeka :/  izvana inace hvata iz svih "poza" , iz dzepa i unutar torbice...ali evo iz gepeka sa 15cm NECE :((

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno da neće.

Ako nista drugo onda jedna od prednjih vrata gornji ugao probaj malo otvoriti da mozes sa nekom šipkom do guba za zaključavanje.

Meni se desi kad mob i karticu drzim zajedno i ako mob zazvoni auto se zakljuca, samo dok je motor ugašen. Bilo koju kvaku izvana taknem i otkljuca se.

Link to comment
Share on other sites

Nevjerojatno da neće.

Ako nista drugo onda jedna od prednjih vrata gornji ugao probaj malo otvoriti da mozes sa nekom šipkom do guba za zaključavanje.

 

 

razmisljao sam o tome, ali ne mogu vrata ni milimetar prema van odmaknut da bi nesto proslo :/

Link to comment
Share on other sites

Ako si član HAK-a zovi ih da ti otvore vrata,znaju to jako dobro...

nisam, a puno mi je 500-tinjak kuna...

Link to comment
Share on other sites

Imas li bravu na vozacevoj kvaki? Na mome meganeu je bemoguce zakljucati karticu tj. dok je u autu,nema zakljucavanja osim s gumbom na ploci. Zasto nije tako na novijem autu stvarno neznam....

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.