Jump to content

nadogradnja s prednjim parking senzorima


skin

Recommended Posts

Pozz,

 

Imam za sada samo stražnje parking senzore (bez kamere). što je potrebno, osim prednjeg branika i samih prednjih senzora da nadogradim auto s prednjim senzorima?

Da li je potrebno nadograditi i elektroniku auta ili je sve to već ugrađeno u sustav auta samo isključeno?

Link to comment
Share on other sites

Moraš kupiti komplet novi sustav i ugraditi ga prema uputama koje dobiješ na njemu. Mislim da u postojećem vozilu nemaš podržanu mogućnost spajanja prednjih senzora. 

Ja sam kod ugradnje kamere isto morao sve posebno ugrađivati, a takav je postupak i sa ostalom opremom.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

nisam primjetio niti jedan scenic 3 da ima prednje senzore, ima li neki poseban razlog za to? Cak ako se ne varam nije bilo moguce naruciti tvornicki s prednjima...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.