Jump to content

OBD Android aplikacija za Renault


Evado

Recommended Posts

^ i kod mene tako. no mogao bih isprobat i druge igracke

Link to comment
Share on other sites

ja bi trebao bolji odb adapter, imam neki sa ebaya za 3 dolara.. ima i onih po 10 dolara, kaj da uzmem?

Link to comment
Share on other sites

isti drek ti je sve to. original elm 327 ti je 60tak € pa procijeni :) ovo su sve imitacije kojekakve

Link to comment
Share on other sites

al fali fali mu nešto svako malo mi za nešto izbaci "not supported for this adapter version"

Link to comment
Share on other sites

isti drek ti je sve to. original elm 327 ti je 60tak € pa procijeni :) ovo su sve imitacije kojekakve

kak toliko? Meni tu izbacuje negdje oko 10-12. To neki laznjaci? Ajd daj link na original

Link to comment
Share on other sites

Pa tako :) elm 327 je izuzetno jak cip zapravo i moze pristupiti i aurbagu itd sto ni jedna imitacija nemoze. Ok to za airbag vec ide preko command line-a al je moguce. Na kopijama nemoguce..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dam link kasnije

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

s kojim bi mogao staviti kvačicu na funkciju ''one touch window up/down''? :bigl:

Osim clip.a ništa izgleda 

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika izmedju tih od 70kn i vidim ima i za 200? Jel taj skupljinoriginal onda?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam meni i ovaj fejk radi dobro ovo osnovno sto meni treba(pokazatelj temperature koji nemam u autu)

Link to comment
Share on other sites

Koja je razlika izmedju tih od 70kn i vidim ima i za 200? Jel taj skupljinoriginal onda?

taj za 200kn nije original. shvati elm 327 je sam po sebi skup bez popratne okolne elektronike.. 

s time da sam se malo zajebao 20 usd je komad original:

https://www.elmelectronics.com

al svejedno, vecina ovih na ebaju su kopije, i to se vidi cim se proba odraditi neka od spec komandi..

evo i originala od provjerenih. http://www.palmerperformance.com/hardware/index.php

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav,

Uzeo sam neki Bluetooth OBD adapter i mogli bi reći da radi.

Jedino što mi u niti jednoj isprobanoj aplikaciji ne radi je očitavanje grešaka. Imam jednu grešku el. ručne koju bi htio samo resetirati i nikako ne uspjevam

Ima li koja provjerena Android aplikacija za Renault vozila, konkretno za Lagunu 3?

Thx!

Sent from my D5503 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ista stvar naručio s ebay-a sve radi čita sve parametre motora ali greške ni za živu glavu. 

kupi obd2 autocom i onda možeš raditi šta te volja istina cca 800 kn.

Link to comment
Share on other sites

torque, ali pro verzija briše greške

Stavio sam Torque Lite i on ima opciju da pročita i obriše, ali uopće ne nalazi grešku koja je definitivno zapisana.

Link to comment
Share on other sites

imo sam ja torque pro i ne čita niš, starom na škodi se palila neka lampica al nije se dalo niš pročitat koja je kamoli obrisat a uređaj sam korisio neki bluetooth OBD2 sa ebaya ( 5$ ga platio )

Link to comment
Share on other sites

Torque i slicni programi preko OBDa ne mogu doci do nicega osim motora. Znam da ima aplikacija za Fordove, Mazde i Mercury da cita sve, koliko tocno radi neznam, jel nisam imao jos gresaka na Fordu.... Nisam siguran da li ima sto bas za Renault da moze preko OBD u druge sustave, ili ces morati Autocom ili bas CLIP. Autocom vjerovatno bi mogao procitati i obrisati.

Link to comment
Share on other sites

ovaj imam

IMG_20161012_143119273_zpsjwq3qzoj.jpg

 

posto ga nisam koristio vec dve godine sad evo skinuo zadnju verziju torque pro i za cudo odradio je sken do kraja al srecom gresaka nema :D 

Screenshot_20161012-142628_zpske2vzoex.p

Link to comment
Share on other sites

Da, meni isto čita ECU (Engine Computer Unit), ali kao što Domba kaže to je jedini modul koji može pročitati. Meni treba za automatsku ručnu...

Link to comment
Share on other sites

elm327 i torque pro mi je brisalo grešku injektora na meganu 3, kolegi na vw polu iz 2002. je brisalo grešku egr ventila

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.