Jump to content

Lampica motora i okretaji


Gerira

Recommended Posts

Pozdrav.

Danas nakon posla auto je jedva upalio. Radi se o Cliu 2 1.2 16v 2003 godiste. Nakon par verglanja upali se i sve naizgled radi normalno. Na putu do doma skuzio sam da mi okretaji stoje na nuli (kazaljka se ne mice). Stao sam, ugasio auto, opet verglo par puta i upalio. Kazaljka je proradila, ali se upalila check engine lampica. Auto radi normalno, nije izgubio snagu niti nista. Temperatura je normalna, antifriza ima, ulje komp pokazuje da je oke, na sipci isto izgleda da ga ima dosta. U cemu bi mogao biti problem? Citao sam po forumu da senzor radilice zna zezat pa da se treba ocistit, ali nisam siguran sto bi moglo biti. Svaki savjet je dobro dosao... Unaprijed zahvaljujem :)

 

EDIT: odspojio sam kleme, spojio nazad, upalio onu njegovu internu dijagnostiku, sve je tulilo al na displayu je hrpa prekrizenih nula pisala, sto kolko kuzim da nema greske. Nakon gasenja i ponovnog paljenja lampica je nestala i pali iz prve... Ima ko kakvu ideju, posto idem za mj dana na put od 1200km nebi bas htio na drugom kraju europe ostat na cesti.. Lp

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

Evo samo da javim, promijenio sam akumulator jer je stari iz ko zna kojeg auta i nepoznate starosti. Sa novim vec 3 dana radi perfektno, pali iz prve,nema grešaka. Molim lock

Edited by Gerira
Link to comment
Share on other sites

  • Tiho locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.