Jump to content

centralni display i tweeter konektori...


goran_zg

Recommended Posts

pozdrav

rastavio sam armaturu da vidim sta ima vezano za centralni display, to si planiram ugradit... 

1.Nasao sam jedan konektor, a zar ne bi trebala bit dva - jedan sivi, drugi crveni? Jel taj crveni kojeg nemam senzor temp. koji treba ic u retrovizor ili?

2.ovi tweeteri, to samo spojim ili treba skretnica?

3. i jedno superglupo pitanje  - nesto mi pocne zveckat na 130, tamo negdje kod osiguraca. ne mogu skuzit sta i di?

DSC_0257.JPG

DSC_0254.JPG

Edited by goran_zg
Link to comment
Share on other sites

1. Moj Clio (Storia) na tom mjestu ima samo jedan konektor, ali manji i crni. Inače u Clio 2 idu barem 3 verzije, a jedna je sa 2 konektora od kojih je jedan crveni. Odi na auto otpad i pokaži tu fotku ili još bolje, dođi sa "letećom" armaturom pa je samo skineš i odmah isprobaš. Meni je i senzor temperature na tom konektoru, ali neće raditi ako nemaš, osim el. retrovizora sa senzorom, i odgovarajuću instalaciju u vratima.

 

2. Spoji i vidi rade li :)

Link to comment
Share on other sites

hvala za info, skinuo vec armaturu to je moja slika...

ovo je senzor u retrovizoru desnom imam rupu, al mi nije jebeno jasno kud to ide di se spaja!

a tweetere spojio neke magnat za 100kn, rekli bi srbi prosto neverovatno koja razlika

s-l1600.jpg

Edited by goran_zg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako ide sa retrovizorima koji se ručno namještaju. Električno podesivi već imaju taj senzor i konektor na koji se spaja instalacija u vratima.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.