Jump to content

Brisaci za Scenica 2 Ph1


Kostur_OS

Recommended Posts

Zanima me da li je netko pronasao brisace za navedeni model. Naime do sada sam imao Bosch i Valeo ali stalno strazim odgovaraju adapter za moj auto. Cak sam uzeo kineze s 12 adaptera od kojih NI JEDAN nije bio za Phazu 1.
Zar taj model ima toliko specifican prihvat???
Mogu doci do vrhunskih brisaca po smijesnoj cijeni ali ni jedan od adaptera ne odgovara.
Da li je netk opokusao skinuti nosac s Valea ili Bosca nekada?
Evo par slikica da vidite o cemu je tocno rijec

WP_20160825_22_05_47_Pro.jpg

WP_20160825_22_06_25_Pro.jpg

WP_20160907_18_09_53_Pro.jpg

WP_20160907_18_09_43_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeftinije ti je sa auto otpada  ili njuškala nabaviti ruke brisača sa phase 2 i riješio si se problema. :)

LP

Link to comment
Share on other sites

ovaj nastavak odrezes i zavaris onaj najobicniji i gotovo

 

malo pobrusis i pofarbas u crno i to je to

Link to comment
Share on other sites

Zasto ne

 

Ni ne vidi se razlika

A mozes stavit bilo koji brisac

 

Kolega s posla je to napravio na svojem i da mi nije rekao nebi ni primjetio

Link to comment
Share on other sites

Ja sam promenio tri para brisača na bivšem Scenicu. Valeo i SWF oem, a od jeftinijih, Lucas univerzalni imaju takav adapter ali ih ne bih preporučio.

Drugo rešenje je da nabaviš kompletne ruke brisača sa normalnim kačenjem, ugrađivale su se na ph1 od 2005. i na ph2

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.