Jump to content

Kratak hvat kvacila


Loge

Recommended Posts

Kako sam uzeo auto kvacilo ima kratak hvat odnosno hvata tek kad ga otpustim do jedno 2 3 cm pred kraj.. dali postoji mogucnost da se to nekako napravi da hvata odma cim se pusti ili je to tako? Mozda novo kvacilo ili nesto?

Link to comment
Share on other sites

Pred kraj poda ili pred kraj gore prema koljenim? Ako je od dolje to je normalno a ako je gore to bas i nije. Mislim da se moze nastelat.

Link to comment
Share on other sites

dok ne prokliže u petoj, ne diraj

Kad prokliže stavi novo kvačilo

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Na hidraulicnom kvacilu polozaj je uvijek identican. I dosta blizu skroz otpustenoj pedali. Nikad nije odvajanje pri skoro skroz pritisnutoj.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

meni na sajli nema nikakav vijak za ručno podešavanje, a kvačilo uvijek isto odvaja. Kad je bilo pri kraju postalo je nešto tvrđe i to je to

Link to comment
Share on other sites

I na hidro bude tvrdo..

Mozes probati odzraciti na donjem cilindru, ili neka netko drugi proba auto, mozda je sve ok a tebi se cini da nije.

Link to comment
Share on other sites

na meganu 3 mi je lakse kvacilo i hvata dosta nisko (1.9 dci) dok na meganu 2 je dosta tvrdo i hvata jako visoko...tako je od kad je kupljen sa 82 000km...a sad ima 129 000km..(1.6)

Link to comment
Share on other sites

Na mojim prijašnjim autima uvijek je bila riječ o istrošenom kvačilu ali što naravno ne znači da se s njim ne može prijeći još dosta kilometara...

Link to comment
Share on other sites

vozio sam puno megana 2 i svi imaju tvrdo kvačilo koje lovi pri vrhu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.