Jump to content

Clio 2 1.6 16v kazaljka temperature problem


Cliorxt

Recommended Posts

Pozdrav svima naime imam jedan problem sam kazaljkom temperature motora dode do 2 ili max 3 crtice i stane kao da je motor hladan stalno odvezo se ja do zg i nazad ostane isto.novi su pokazivac temperature ,termostat i plasticna prirubnica termostata.kako da rijesim taj problem.hvala

Link to comment
Share on other sites

Isti problem imam i ja na 1.2 16v i primjetio sam da ovisi o količini rashladne tekućine. U vožnji se zna spustiti do kraja, popeti se do pola pa opet stane na 2. ili 3. crtici u samo nekoliko sekundi. Nema veze s vanjskom temperaturom ni s duljinom relacije. Ako netko zna, moglo bi i meni pomoći. Hvala!

Link to comment
Share on other sites

Update: problem se pogorsao.kazaljka temp motora je pala totalno dole i pojavio se novi.svjetli rezerva a goriva ima 10l i na drugoj crtici stoji kazaljka

Link to comment
Share on other sites

Ako se pali ventilator na hladnjaku problem je u uricama.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.