Jump to content

Središnji otvor ventilacije


TheLemon

Recommended Posts

Stavljao sam držač mobitela koji inače idealno paše na centralni otvor zraka, i nekako uspio krivo natisnuti pa sam srednje okomito pero gurnuo unutra. Ou fak, jao i pomagaj :)

Zna li netko kako se vadi cijeli taj kolut? Nije valjda da opet cijeli dashboard mora van?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Uzmes pincetu ( ja doduse imam metalnu kirursku ) i uzmes tj stisnes pincetom peru koje je ispalo i povuces prema sebi da napravi klik. Ja sam to sebi radio i palilo je uvijek :-)

Link to comment
Share on other sites

Pokušavao sam malim kliještima i nekim specijalnim kukicama ali nije išlo, iako sam skužio što bi trebalo nabraviti.

Srećom uspio sam izvući cijeli kolut, drži se na dva štifta, a materijal okolo dozvoljava dovoljan progib da kad se malo nategne kolut siđe sa štiftova. A nažalost puklo mi je jedno sjedište centralnog pera, pa stoji i ovako OK, ali morat ću ipak naći neku zamjenu da to bude kako je i bilo...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.