Jump to content

zimske gume i felge


striko_ri

Recommended Posts

Pozdrav svima,

obzirom da su uz novi scenic 3 limited stigle i 17" gume 205/55 sad bi za zimske uzeo 16" te u prometnoj su upisane 205/60/16 92V.

zanima me koje alu felge pasu na te gume i na scenica, negdje sam naletio na 5x114,3, 66,1 otvor samo neznam koji ET tocno, vidio sam 40-50? 

isto tako ima TPMS senzore pa moram i njih kupiti, da li itko ima iskustva s time? Programiranje pretpostavljam najbolje obaviti kod renault ovlastenog servisa?

Edited by yutasknight
Link to comment
Share on other sites

Mozes kupovati senzore ako bas zelis ali moze se i iskljuciti ta opcija preko dijagnostike.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nema bas odgovora za senzore :)

a da li se moze na scenica staviti 205/55/16, moze li se uopce upisati u knjizicu ta dimenzija?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Možeš ih staviti bez problema ali čisto sumnjam da ih možeš upisati bez atesta.

Kolega je koristio tu dimenziju na svom Scenicu ali ovdje u BiH niko te  pita za zdravlje što se tiče dimenzija guma :yeah:

A za senzore po meni je čisto bacanje para...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.