Jump to content

Kartica problem zaključavanje/otključavanje


Grinch

Recommended Posts

Pozdrav svima.

Imam problem sa karticom,nemogu otključati i zaključati auto.

Prvo  se odlemio jedan mikro prekidač.Rastavio sam karticu,zalemio i odmah stavio novo kučište,zamjensko naravno.

Kada stisnem zaključavanje/otključavanje treperi crveno ali neće da zaključa/otključa.

Bateriju sam novu stavio.Novo kučište kartice sada dosta teže se stavlja,najvjerojatnije je deblja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ako je prekidac bio skroz odlemljen postoji mogucnost da je krivo okrenut ili da su kod lemljenja prebrikane (spojene) dvije stopice

Link to comment
Share on other sites

Znači ponovo otvaranje kartice.Ali mi je čudno što daje signal tj. gori lampica kada stisnem prekidač

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nikada ne lijepim karticu poslije popravka ničim osim selotepom.

Nakon što prođe par dana i bude sve ok onda ju zalijepim.

Link to comment
Share on other sites

Ako kartica ne ulazi lako u citac (takoreci citac je sam povuce) za vrlo kratko vrijeme stradace citac tj. polugice u njemu.

Link to comment
Share on other sites

Znači moram i novo kučište kupiti.Dali netko ima neki link gdje mogu naručiti kučište drugo.Ovo sam isto naručio preko neta ali izgleda da se kinez zeznuo u mjerama.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.