Jump to content

Podizanje/spuštanje stražnjeg lijevog stakla


croglish

Recommended Posts

Svi ostali podizači rade ispravno, samo stražnji lijevi zeza. Nakon što se pomakne 4-5 cm stane, moram pustit prekidač pa ga opet moram pokrenut i tak cijelo vrijeme.

Do čega je ovaj problem?

Auto sam tek kupio, bio je održavan lijepo, nigdje ne vidim hrđu ili prljavštinu kao na dosta primjera po forumu kada stave ljudi fotke žica i spojeva elekronike.

Kaj da radim?

Hvala na pomoći.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Znači ne radi ti automatsko dizanje/spuštanje do kraja? Digni ga do kraja i drži prekidač prema gore par sekundi da zapamti krajnju poziciju.

 

Meni je na Megane II zezalo zato jer je u snopu žica koje idu iz vozačevih vrata, jedna koja ide na zadnji podizač, bila korodirala i puknuta.

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak je, radi po 5cm i onda stane. Da bi nastavio moram pustit tipkalo pa opet mu zadat "komandu".

Znači ne radi ti automatsko dizanje/spuštanje do kraja? Digni ga do kraja i drži prekidač prema gore par sekundi da zapamti krajnju poziciju.

 

Meni je na Megane II zezalo zato jer je u snopu žica koje idu iz vozačevih vrata, jedna koja ide na zadnji podizač, bila korodirala i puknuta.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

podigni z/l prozor do kraja gore . provjeri jesu li ti svi prozori podignuti. nakon toga primi sva 4 prekidača istovremeno povuci prema gore kao da dižeš prozore te ih tako drži cca 5-8 sec da upamti gornji položaj.  tisni Z/L prekidač i probaj da li radi impulsna funkcija . i to je to .  Nemoj zaboraviti dat kontakt prije toga ;)   

Edited by Goran_KA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.