Jump to content

Kupovina dodatnih kartica


croglish

Recommended Posts

Gdje preporučate kupiti dodatne kartice za auto? Znam da se više isplati kupiti/naručiti odmah dvije, no gdje se najviše isplati?

Trenutno imam samo jednu karticu i već slabo hvata bežićno otključavanje. Hoće pomoći nova baterija?

Netko mi rekao da kartice imaju dvije baterije, jednu koju je moguće zamijeniti te druga koja je u kartici i puni se kada se kartica stavi u pretinac za karticu.

Ova moja netreba biti u pretincu da bi mogao upaliti auto al svejedno ju stavljam jer neznam koliko dugo se mogu "igrat" tak da ju ne stavljam u pretinac.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

I nepune se sve kartice koje imaju handsfree. Recimo na cliu to nema. A ja mislio da se puni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ima netko za preporučiti gdje kupiti ili je svejedno kojem zastupniku se ode?

Sent from my D5803 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

probaj naci "virgin" kartice i onda ih isprogramirati u renolu samo ili kod nekog tko ti ima canclip i zna to delat.

npr ebay

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

Mislis ako se prebaci cip?

A gle ja radje uzmem novu original di je sve kako treba a slanje je besplatno za svaku sledecu karticu. Znaci samo zanjednu se placa slanje na ovom mom linku npr. Znaci za 220kn bi imao kartocu kad bi se naslo nas 10 i kupilo po jednu. Mozda bi se dalo iskamciti i kakav popust. I imas nove gumbice i sve i nemoras nis lemit/otvarat.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.