Jump to content

Problem s auto radiom


gogo7

Recommended Posts

Prije nepuna dva tjedna,iz Francuske sam uvezao Renault Megan III 1.5 Dci,2011. godište,međutim,uopće nisam obraćao pažnju na rad auto radio u rečenom automobilu. Naime,na samom radiu uopće ne mogu naći ni jednu radio postaju (FM),odnosno mogu samo jednu,ali i ona se gubi čim pokrenem sam automobil. CD uredno i bez ikakvih problema radi. Sad ne znam,da li je auto radio pametniji od mene,ili se ipak radi o kvaru istog,ili o možebitnom problemu-kvaru s antenom. Ako je netko imao sličan problem,molim za pomoć. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Malo je nevezano za radio ali me zanima jesi sam sve rijesavao, koliko te ispao na kraju, koja km ili neki link odakle si ga uzeo

TT on P8lite

Link to comment
Share on other sites

Link nemam,jer je auto kupljen od fizičke osobe,a našao nam ga je sasvim slučajno ženin poslovni kolega. Oko uvoza,imali smo pomoć mog poznanika iz jedne auto kuće. Sam auto nas je tamo koštao 5 700 Eura,dok na sebi ima (da zaokružim) 73 000 kilometara,te sam sa njim dobio njegovu kompletnu servisnu povijest. Sva davanja sa registracijom i servisom su nas na kraju došla nekih 6.500,00 Kuna. Ako gledam/gledaš na oglasniku cijene kod nas,mislim da se isplatio uvoz.  

Link to comment
Share on other sites

Iskopčana antena? Korodirao spoj kabele sa antenom? Jesi isključio TA funkciju na radiju? itd

Link to comment
Share on other sites

Antena ukopčana,bez ikakve korozije. Sve moguće funkcije isključene... Jedino na kaj sam pomislio da bi moglo biti u pitanju je sama antena,odnosno njezino pojačalo ako ga ima.

 

Link to comment
Share on other sites

Link nemam,jer je auto kupljen od fizičke osobe,a našao nam ga je sasvim slučajno ženin poslovni kolega. Oko uvoza,imali smo pomoć mog poznanika iz jedne auto kuće. Sam auto nas je tamo koštao 5 700 Eura,dok na sebi ima (da zaokružim) 73 000 kilometara,te sam sa njim dobio njegovu kompletnu servisnu povijest. Sva davanja sa registracijom i servisom su nas na kraju došla nekih 6.500,00 Kuna. Ako gledam/gledaš na oglasniku cijene kod nas,mislim da se isplatio uvoz.  

Super malo km za to godiste, cestitke..i da brzo rijesis problem s radiom.

TT on P8lite

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ista stvar i kod mene..na servisu su mi rekli da je fm pojacalo..

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.