Jump to content

Amortizer i tako to


Rexi

Recommended Posts

Primjecujem u voznji kao neke tupe udarce na podrucju desnog kotaca, najcesce kod udubina i rupa, dok kod izbocina tipa rinzol ili lezeci policajci nista ne cujem.
Lik na tehnickom mi je rekao da je "otislo to ... nisu amortizeri nego gore to.., nije to ista hitno " e sad, na sta on misli nemam pojma.

Sto bi to moglo biti i koliko to kosta?

Link to comment
Share on other sites

možda je mislio na kape amortizera odnosno ležajeve amortizera.. jedno 250kn sam ja platil za clia(2kom)

Link to comment
Share on other sites

Na tapatalku nevidim sta vozis. Na megane 2 su ti kape kvalitetne 400-500 kuna 2 komada, lezajevi 200

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Što se smatra pod kvalitetno? Swag, kayaba? Može par proizvodaca?

Poslano sa mog Redmi Note 2 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na tapatalku nevidim sta vozis. Na megane 2 su ti kape kvalitetne 400-500 kuna 2 komada, lezajevi 200

Twingo I 2003, mogla bi biti ta kapa... a kako dugo treba servisu da to zamjeni? moram ici od splita do rijeke, neznam dal mi pametno ic s time tako i onda negdje usput zamjenit u rijeci.. ili da ne idem s tim tako na  put?

Link to comment
Share on other sites

Mozes voziti nece mu nis biti.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na tapatalku nevidim sta vozis. Na megane 2 su ti kape kvalitetne 400-500 kuna 2 komada, lezajevi 200

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Ne prodaju li se kape u kompletu s ležajom? Tj ležaj+uložak?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.