Jump to content

Megane Grandtour - Diskovi


titanx

Recommended Posts

Pozdrav,

od nedavno imam Renault Megane Grandtour 1,5 dCi 2007god. Moram mjenjati straznje diskove pod hitno i za jedno 20tkm raditi veliki servis.

Dali moze preporuka zadnjih diskova u kompletu sa lezajem i trgovina gdje ih kupiti?

Kad se kupuje remen, pumpa, spaner itd.. na sta da pripazim? Proizvodaca ili...? Koliko okvirno dode veliki servis?

hvala

 

 

 
 
Link to comment
Share on other sites

Samo kontaktiraj kolegu s nickom Lageros, posalji mu broj sasije i ocekuj povoljnu ponudu.

Ja sam na slicnom modelu sve ovo sto tebe ceka radio u ovlastenom servisu po povoljnoj cijeni pa ti nisam relevantan ali ocekuj trosak cca 3000 kn.

TT on P8lite

Link to comment
Share on other sites

ATE, nije skuplji od ovih gore, a pokazao se odličan (neću reći bolji od ovih napisanih)

Link to comment
Share on other sites

Hvala na savjetima. Jos bih vas molio preporuku mehanicara koji bi napravio veliki servis i promjenio diskove. Moze na podrucju ZG-a i Kutine.

Moze i na PM.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.