Jump to content

Pranje automobila


LoVzzoR

Recommended Posts

Pozdrav ekipa :) Zanima me kako vi održavate svoje limene ljubimce? Pranje, usisavanje itd? Potrebna oprema? Koja sredstva koristite pri pranju i održavanju?? Hvala

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Samoposluzna praona i udri...ali u bunkeru uvijek stoji torba sa kvalitetnim Meguiar's proizvodima za kozu i unutrasnjost.

Link to comment
Share on other sites

Nema pranja bez spužve!

Miniwashem skinuti koliko ide, spužvom oprati, miniwashem isprati i nečime obrisati. Ovo je osnovno, dalje su finese.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi je prvi auto pa se zelim informirat o kvalitetnom uzdrzavanju da mi potraje lak i to :) tako da sve finese i sve mi je korisno znati :) hvala

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kad ga hocu upicaniti onda koristim spuzvu a inace ga samo miniwashem operem...voskom pa ga tad ni ne brisem...prasina se lijepi na moj auto ko muha na govno.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neku crvenu boju auta i cim se malo zakenja vidi se :)

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

najbolji za održavanje je metalik sivi, ali moram pohvaliti i ovu metalik zlatnu, teško se prašina uočava na njemu.. :-)

Link to comment
Share on other sites

Ima i mikrofibna za vani, tzv ručnici..

Nije reklama(da se nebi administratori naljutili), ali posjeti cro detailing forum, puno toga tamo možeš naučiti i upitati :)

Link to comment
Share on other sites

Ispiranje toplom vodom, sampon i spuzva, pa ispiranje hladnom vodom, sredstvo za felge i cetka, pa ispiranje hladnom vodom, brisanje kozom(iako je bolja mikrofibra), premaz na gume, usisavanje, premaz plastika, ostalo su finese :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ispiranje toplom vodom, sampon i spuzva, pa ispiranje hladnom vodom, sredstvo za felge i cetka, pa ispiranje hladnom vodom, brisanje kozom(iako je bolja mikrofibra), premaz na gume, usisavanje, premaz plastika, ostalo su finese :hura:

Ovako sam nesto trebao :) hvala :) samo doma nemam toplu vodu za pranje :/

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.