Jump to content

Paljenje lampice STOP i lampice za ručnu kočnicu


nelix32

Recommended Posts

Pozdrav! Imam problem! Laguna 2 Grantour 1,8 16V 89kw 2002.g.

U vožnji se počela paliti lampica STOP i lampica za ručnu istovremeno. lampice se pale npr. kod jačeg dodavanja gasa,naglog kočenja,kao da reagira na nagib auta,ako je neravna cesta...

Češče se pali kad je auto hladan. Inače laguna ide besprijekorno,nema nikakvih smetnji. 

Lampice ne utječu na rad motora bar ne zasad ali me brine da se nešto ozbiljnije ne desi.

Zna možda netko što bi moglo to biti? hvala

Link to comment
Share on other sites

Provjeti količinu ulja u posudi za kočnice i stanje kočionih obloga/disk pločica. 

Vjerojatno su ti pločice potrošene pa je razina ulja pala na minimum i reagira na nagib vozila

Link to comment
Share on other sites

Auto bio na servisu prije mjesec dana i mjenjane zadnje pločice,prve su ok!

Postoji mogučnost da u servisu nisu dotočili ulja?

Link to comment
Share on other sites

Kad su mijenjali onda je vjerojatno bilo viška koji su izvukli. Sad su pločice "sjele" i nivo se spustio pa svjetluca. Pogledaj na posudi koliko ima.

Link to comment
Share on other sites

To sam upravo pogledao i zbilja je na minimumu! kupit ću sutra i dotočiti pa ćemo vidjeti! 

Hvala svima na info! :)

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.