Jump to content

USB na radiu gubi kontakt


mirda13

Recommended Posts

Pozdrav. Trebao bi malu pomoć. Radio, tj USB na radiu kao da gubi kontakt. Radio je tvornički, i ima dolje kod mjenjača USB i AUX konektore, a auto je Megane ph3, 2009. godina.Kada se na USBu pusti muzika, od početka, prve pjesme, OK, tražim dalje neki folder, file, OK, nađem ga pustim i on svira, ali prođe par trenutaka i javi mi grešku, ( ja mislim, ne mogu se sad sjetiti točno) device reconecting, ili tako nešto, i opet mi pusti od početka, od prve pjesme. Jel tko imao sličan problem, ili zna o ćemu se radi? Gledao sam, USB nema "lufta" kad je spojen, ne klima se, i kad ga ja probam protresti, ne gubi kontakt.

Link to comment
Share on other sites

možda je do tog USB sticka problem?

meni neki USB stickovi nisu dobro radili, auto-radio mi nije čitao pola pjesama sa njih,

kupio sam neki novi i sad sve radi... 

Edited by Chupi
Link to comment
Share on other sites

Budem probao sa drugim stickovima. A to što ne pušta pjesme ondje gdje je stao? Svako paljenje auta ide od početka

 

Link to comment
Share on other sites

glede ponavljanja pjesme meni radi ovako (i to je pravilno čini mi se) kod sviranja sa USB-a:

nakon što je radio ugašen pa ponovo upaljen pjesma koje je svirala prilikom gašenja ponovo svira ali ispočetka

znači zapamti na kojoj je pjesmi stao ali ne na kojem dijelu pjesme

 

Link to comment
Share on other sites

glede ponavljanja pjesme meni radi ovako (i to je pravilno čini mi se) kod sviranja sa USB-a:

nakon što je radio ugašen pa ponovo upaljen pjesma koje je svirala prilikom gašenja ponovo svira ali ispočetka

znači zapamti na kojoj je pjesmi stao ali ne na kojem dijelu pjesme

 

Meni nastavi točno tamo di je stao, npr na pol pjesme. Inače i meni je jedan USB pravio probleme, gubio pjesme pa čak bi na displayu pisao naziv jedne, a svirao sasvim drugu pjesmu u nekim folderima. Sve dok nisam presnimio sve na drugi USB i od tad perfekcija, nema Bugova. Dakle za početak promijeni USB, a onda traži dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ovako. Zasad, evo promijenio sam stick, i ovaj stari formatirao. Sad, koliko sam primijetio, nije preskakao i stao je ondje gdje je svirao. Samo nisam sad primijetio dali je počeo odpočetka pjesme, ili gdje je stao (na pola pjesme). Uglavnom, zasad funkcionira. E sad. CD.... Kako me to zafrkavali, reko imam doma starih CDa, pa reko idem probati kako radi. Kad sam gledao daliima cd u radiu, nije ga bilo. Niti je učitavalo, niti izbacivali šta van. Probao sam staviti cd unutra, ušao je, ali ga je onda van izbacio. Nakon toga više niti jedan cd nije htio unutra. A kad sam na radiu prebacio na cd, vrtilo je kao da nešto ima unutra, i onda prebaci na radio. Kad probam izbaciti van, što god da je unutra, ništa ne izlazi. Kako mi se čini, to je malo teži slučaj. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Riješeno, više ne gubi kontakt. Može lock teme, ili kako već to ide. Pozz

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Formatirao stick i sve radi. Još da sam se tog odmah sjetio gdje bi mi bio kraj

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.