Jump to content

Clio 2 1.6 magli stakla


Cliorxt

Recommended Posts

Pozdrav svima odkad sam stavio antifriz u svog clia stakla su stalno masna i zamagljena te ih nema sanse odmaglit u voznji.operem ih sredstvom za pranje stakala taj isti dan se zamagli kako upalim ventilaciju tocnije grijanje i smrdi antifriz kad se upali grijanje.molim pomoc pomalo izluduje ovaj problem po noci vidljivost nula.hvala

Link to comment
Share on other sites

moguče da ti piša mali kiler u kabini..provjeri dali su ti vlažni tepisi kod suvozača i vozača..ista situacija je i kod mene bila..

Link to comment
Share on other sites

Na vozacevoj strani je suh konstantno ali na suvozacevoj strani je ljepljiv odkad sam ga kupio tako da je tesko rec dali je mokar ili ne.nekon nekog perioda (tjedan-2) zafali mi 2-3 deci antifriza 

Link to comment
Share on other sites

moguče da pušta onda..provjeri dali je mokro na središnjem grebenu ispod armature,tako gdje je mali kiler..a cijena zamjene će ti bit sigurno 800-1000kn..

Link to comment
Share on other sites

meni slabo grije, majstor traži 100€ za posao, kilerić kupim sam za oko 300 kn kvalitetniji

Link to comment
Share on other sites

Mali kiler 100% , nema tu puno mudrolije , samo je kod Clia s**nje što čitava armatura mora van , tako da posao bude skuplji od kilera.

Link to comment
Share on other sites

Promjenjen filter kabine i pregledan tepih sve je suho i manje magli ali jos uvijek nije prestalo skroz.znaci magli vozacevu strane sajbe i na vozacevim vratima staklo ostalo nista

Link to comment
Share on other sites

a kakvo ti je stanje ispod brisača gdje je ventilator??da ti nisu zaštopani odvodi,pa da od tuda ne vuče vlagu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.