Jump to content

P: 1.7 motor iz renault 5 gte


Dasso

Recommended Posts

Znaci ovako, frend Fuky (bivsi clan kluba, starija ekipa se mozda sijeca njegovog twinga 1.7), prodaje za simbolicnu cijenu motor 1.7 95ks komplet sa getribom, agregatima i instalacijama i kompom za 300kn.. motor je do srijede na prodaju il ide na otpad pa ako kome treba za kakav projekt nek se javi hitno, covjek trazi te pare cisto za cugu pa ekipa navalite jer meni je steta da propadne i ode na otpad... 

javite se meni na mob. jer nisam cesto na forumu 

099 722 6810 Dašo

Link to comment
Share on other sites

Kako nebi znao fuky-ja....jel živ?

Šteta motora i getirbe i struje, ali meni više netreba.....možda se nađe netko ko će ga iskoristiti.

Link to comment
Share on other sites

Cijena je super.

Steta da se baci, makar da netko uzme to radi bregaste za u b18ft

Link to comment
Share on other sites

ma cijena je bas simbolicna i na moj nagovor je otisao ovdje u oglas jer ga je on odmah htio bacit a motor je zdrav, nije otvaran i rađeni su svi servisi na na njemu, doslovno nek netko dođe i plati mu piće i nek ga vozi jer njemu smeta u garazi..

Kako nebi znao fuky-ja....jel živ?

Šteta motora i getirbe i struje, ali meni više netreba.....možda se nađe netko ko će ga iskoristiti.

i da, ziv je :) twinga je poklonio ženinom bratu sa obicnim motorom a on je sebi kupio twinga gordinija 1.2 tce cisto za dušu :)

Link to comment
Share on other sites

Čuo sam to za 1,2tce....maxo mi ispričao ovo ljeto.

 

Link to comment
Share on other sites

joooj nemoj da baci to..... šteta...

budem ja udomio ako se baš nitko ne javi iako mi trenutno ne treba niti ga imam ugraditi kuda.... ali ti motori su super..... ide solidno a brijem da je nepoderiv :)

 

Link to comment
Share on other sites

joooj nemoj da baci to..... šteta...

budem ja udomio ako se baš nitko ne javi iako mi trenutno ne treba niti ga imam ugraditi kuda.... ali ti motori su super..... ide solidno a brijem da je nepoderiv :)

 

a nitko se za sada nije javljao i nije nigdje u oglasu tako da ako planiras dolazit javi da znamo.. ma taj motor je bas nepoderiv..

Link to comment
Share on other sites

Cini mi se da su bregaste iste, u turbu i ovom.

Cijena motora je simbolicna

Na turbu su manji bregovi. 

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam bregaste kad sam slagao svog, jer sam mislio staviti od atmosferca. Bile su iste

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.