Jump to content

K: AMORTIZERI (LAGUNA 2)


Erich

Recommended Posts

Dakle trebam zadnje amortizere za Lagunu 2, 2002 g. 1.9dci 88kw.  (ili ako nema niko za prodati onda neki savijet) (TO MI TREBA DO PETKA)

 

Kontakt preko tjedna (od pon pa na dalje, sms, viber ili whatsup) na brojeve. +385958372152 i +4915778506829

Edited by Erich
Link to comment
Share on other sites

auto krešo popust na iskaznicu hak-a 20% neovisno kako plaćaš

imaš samo monroe amortizere

Link to comment
Share on other sites

auto krešo popust na iskaznicu hak-a 20% neovisno kako plaćaš

imaš samo monroe amortizere

Kako to misliš ima samo monroe?

Link to comment
Share on other sites

evo mislim da sam riješio pitanje amortizera.......ako je to to?

 

http://www.ebay.de/itm/390916098966?_trksid=p2060353.m2748.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

eh molio bi nekoga da mi da kataloški broj od ona dva selena na zadnjem mostu da i njih usput promijenim......hvala vam

Link to comment
Share on other sites

oni prodaju samo monroe amortizere uzea za sebe prednji ok a zadnji malo tvrđi ali nisam opruke minjao nikako možda je do njih, inače s popustom zadnji su me došli oko 600kn s tim da dobiješ garanciju pa ju čuvaj

Edited by mirko7
Link to comment
Share on other sites

riješeno, danas zamijenio, kupio u tokiću.....700kn 2komplus majstor

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.