Jump to content

Megane II prije redizajna


dns3x3

Recommended Posts

Pozdrav, interesira me jedna stvar, a to je koliko je pametno uzet polovan Megane II prije redizajna znaci otprilike 2004 godište? Pod pametno mislim na što treba pazit i kakvi su kvarovi mogući za očekivati? Interesira me 1.9 dci motor.  

Link to comment
Share on other sites

Prolistaj teme malo.

Mana ti je turbina koja odlazi na cca 150oookm (odlazi kod svih jacih dizela samo se ne prica o tome pogotovo kod golfa npr) , leteci koje treba mijenjat na 150ooo do 200ooo i zavojnica volana airbaga. Ostalo su zanemarive sitnice.

Pogledaj moju temu u projektima ima dosta toga

Nebitno je dal je ph1 ili ph2 dobro su napravljeni

Link to comment
Share on other sites

imao sam 1.9dci 2004. god, prodan sa oko 230 tisuća km, od većih kvarova letva volana i intercooler, turbina nije dirana kao ni leteći, auto sam kupio sam 112 tisuća km

Link to comment
Share on other sites

Ja bi prodao mog 1.9dci coupe..panorama, polu-koža, handsfree..210tkm i bilo bi dobro letece promjeniti iz prevencije i zadnje silen blokove na mostu koje sam kupio ali ne stignem, ostalo je sve ili promjenjeno vec ili ispravno

Link to comment
Share on other sites

Evo imam ja Megane 2, 2007., redesign, 1.5 dci 78 kw, nemas sto raditi na autu, 130 tkm, za prodaju. Moze na pp, ako si zainteresiran

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.