Jump to content

MAGLENKA


Erich

Recommended Posts

Ljudi ne mogu nigdje nači kako se skida maglenka na laguni 2..........hitno je, idem na put a riknula mi žarulja.

Link to comment
Share on other sites

Branik skines za 10min.

Imas po 2 vijka odozdo ispred kotaca, ivadis pvc vijak-tiplu od maske na veznom limu i po jedan vijak na spoju blatobrana i branika. Da bi vidio ovaj vijak treba pvc oblogu ispred kotaca izvuci iz ruba. Vijak je "T" izvedbe i ima maticu 10 mm.

Link to comment
Share on other sites

u moj megane također idu maglenke iz Lagune 2. Ne treba skidati branik. Ima vijak odozdo kada se sagneš i plus treba stisnuti plastične kopče, nakon čega maglenka ide van. Osim toga ista ima okrugli bajonet poklopac pa mislim da ni maglenku ne treba skidati samo se kroz taj poklopac promijeni žarulja.

 

Ne sjećam se 100%, kod mene je xenon 3000K i nisam u njih zavirio već 3,4 godine

 

ovaj gornji vijak je za štelanje visine

maglenka.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Ima plastika ispod branika od koje ne možes do maglenke, a plastika se moze skinuti samo ako ju strgas ili skines zajedno s branikom.

Link to comment
Share on other sites

Ma skinuo sam nekako zaštitnu plastiku. ali se maglenka odvrče iznutra tako da sam odustao.

Link to comment
Share on other sites

Meni je ispala žarulja iz kučišta prije više od godine dana i kad sam vidio koliko je to zeznuto namjestiti, odustao sam

Da imam veliku dizalicu išao bi se zezati

Drugi tjedan idem kod mehe da mi zamjeni ulje, pa ću ga zamoliti da on to riješi - ako se sjetim

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.