Jump to content

Homokineticki zglob


Marko_Os

Recommended Posts

Ima li netko provjerenu informaciju, da li se za Scenica 1.6 16v moze nabaviti samo zglob ili ide kompletna poluosovina? Mjenjac je 6 brzinski. 

Link to comment
Share on other sites

To mozes i sam otkriti, ako je plasticna mazeta malo teze ali da se napipati.

Namotaj kotac na van i probaj manzetu stisnuti do homokinetickog, ako poluosovina zavrsava na ravno prema zglobu moze se a ako ide na zadebljanje prema zglobu ne moze se.

 

Link to comment
Share on other sites

Thx, probam sutra. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ima li netko provjerenu informaciju, da li se za Scenica 1.6 16v moze nabaviti samo zglob ili ide kompletna poluosovina? Mjenjac je 6 brzinski. 

Naravno da ne, u kompletu ti ide prednji vezni lim, blatobran sa zmigavcem i farom...šala, samo ti vracam za moje pitanje od prije par godina kada sam ja pitao za plastiku koja prekriva mehanizam brisaca pa sam dobio slican odgovor. :D 

Link to comment
Share on other sites

Kud se toga sjeti jbt hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.