Jump to content

Lampica grijača se ne pali prije starta motora


geor06

Recommended Posts

Već par dana prilikom jutarnjeg paljenja motora uočio sam da nešto teže pali. Danas sam primjetio da se ne pali lampica grijača na displeju.

Da li je netko imao sličan slučaj?

Auto ima 1005000 km i do sada nikada nisu mjenjani grijači, niti dizne.

S obzirom da nije nikakav problem unimjerom i lampicom provjeriti otpor grijača i na osnovu toga zaključiti koji je pregorio,

zanima me da li netko zna gdje je smješten relej u slučaju da i njega trebam sutra provjeriti?

Edited by geor06
Link to comment
Share on other sites

Za milion kilometara čudo je što uopšte pali ,hahaha :yeah:

Šala  naravno , jedna 0 viška.

Pregledaj relej grijača , on bi trebao biti na vanjskoj preklopnoj jedinici , jer grijači , bez obzira što su neispravni , čekiraju lampicu na tabli , samo zna izbaciti poruku injection fault.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam u jutro otkrio da je problem u praznom akumulatoru jer kada sam ga spojio na punjač, nakon par sati je upalio bez problema. Lampica se normalno upalila tako da nisam išao ostalo provjeravati.

Vidjet ću što će se događati dalje.

 

 

 

U pravu si!

Upala je nula između 1 i 5.

 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam u jutro otkrio da je problem u praznom akumulatoru jer kada sam ga spojio na punjač, nakon par sati je upalio bez problema. Lampica se normalno upalila tako da nisam išao ostalo provjeravati.

Vidjet ću što će se događati dalje.

 

 

 

U pravu si!

Upala je nula između 1 i 5.

 

Koji je akumulator i koliko je star? Cisto me eto zanima :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.