Jump to content

pokazivac goriva


maracmarta

Recommended Posts

pozdrav

evo problem,u ponedjeljak natocim 25 litara goriva i napravim oko 80 km pokazivac goriva bio je na sredini...pred pol sata dodem s posla i sve uredu i dalje malo ispod sredine...evo sad sam sjeo u auto i pokazivac na zadnjoj bjeloj crti dakle crtica ispod polovice...nista mi nije jasno potrosio goriva 15 litara nisam sigurno,rijec je o laguni 1.9 dci 88 kw karavan iz 2003...

Link to comment
Share on other sites

Možda vlaga u zraku. Renaulti su dosta osjetljivi na to.

Ne vjerujem da je stvar do plovka.

Imam osjećaj da će proraditi samopopravljanje

Ja sam imao sličan slučaj sa svojom prošle zime, i nakon nekoliko dana (dan ili dva ) sve je došlo na svoje

I dan danas normalno šljaka

Link to comment
Share on other sites

Kakva crna vlaga u zraku, nema to veze s vlagom u zraku, vjerojatno je do kontakata na izlazu iz sklopa pumpa/plovak.

Link to comment
Share on other sites

Krivo sam se izrazio, sorry

Na to sam mislio, vlaga na kontaktima.

Ili loši spoj.

Kakva je situacija, jel se popravilo stanje

Link to comment
Share on other sites

Istekaj dzek od plocka ako mozes doci do njega. Ostavi par min istekan. Daj kontakt kad je istekan i oduzmi kontakt. Istekaj dzek nanovo. Upali auto. Trebala bi se kazaljka resetirat. Natoci pun auto i to je to:-)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.