Jump to content

sajla kvačila


mirko7

Recommended Posts

jutro

opet sam malo dosadan, a naravno pretražio jutros forum ali nisam našao nigdje da se spominje štelanje sajle kvačila (ako se uopće može) naravno novi sam pa se uhodavam s autom a kad se digne poklopac motora nema baš mjesta za neke akcije, inače moja papučica spojke drži dosta visoko, radi bez problema itd, kad je mjenjano neznam auto evo već druga godina kod mene, imam iskustva s VW koji sam prije vozio tj. više njih ali mi je ovo auto zakon prema njemcima. Znači pitanje ima li načina da se naštela da mi malo niže hvata nego pri vrhu kao sada, i da li je to uopće moguće preko sajle ili nešto drugo

hvala vam

vozilo megane II 1.5dci 78 kw grandtour 2007.godina

Link to comment
Share on other sites

Nije moguce. Radi se o hidraulicnom kvacilu i on se sam "stela" i stalno je u jednoj poziciji.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

jutro

opet sam malo dosadan, a naravno pretražio jutros forum ali nisam našao nigdje da se spominje štelanje sajle kvačila (ako se uopće može) naravno novi sam pa se uhodavam s autom a kad se digne poklopac motora nema baš mjesta za neke akcije, inače moja papučica spojke drži dosta visoko, radi bez problema itd, kad je mjenjano neznam auto evo već druga godina kod mene, imam iskustva s VW koji sam prije vozio tj. više njih ali mi je ovo auto zakon prema njemcima. Znači pitanje ima li načina da se naštela da mi malo niže hvata nego pri vrhu kao sada, i da li je to uopće moguće preko sajle ili nešto drugo

hvala vam

vozilo megane II 1.5dci 78 kw grandtour 2007.godina

Megane II nema sajlu niti podešavanja kvačila. Kvačilo je hidrauličko i dok radi, radi ...

Link to comment
Share on other sites

hvala

dosta je visoko al dok radi znači radi radi odlično hvata odmah nakon cca 3 cm kad se stisne, valjda je tako i ostalima

hvala jer ne trebam ništa idući tjedan kopat po njemu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.