Jump to content

plastične zakovice scenic 2


rafaael

Recommended Posts

posta san vlasnik scenica 2 redesign 1.9 dci expression.

nisam odmah pri kupnji skuzija da mi fali dosta onih malih plasticnih zakovica

sprida na plastici kna kojoj je renaultov znak.

zanima me jel to normalno jer se taj dio mora skidat zbog nekih sta ja znan servisa...

I di bi ih moga kupit kako se zovu itd jl iko ima s tin problemcica?

 

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Samo oriđiđi u servisu.  Tokić i Velas nemaju a za Auto Krešo ne znam. Ja sam trebao kopče za plastike sa unutarnje strane blatobrana. Plastika u Velasu 52 kn a jedna kopča 16kn u Renaultu. A trebalo mi je 12 komada jer strašno pucaju

Link to comment
Share on other sites

Samo oriđiđi u servisu.  Tokić i Velas nemaju a za Auto Krešo ne znam. Ja sam trebao kopče za plastike sa unutarnje strane blatobrana. Plastika u Velasu 52 kn a jedna kopča 16kn u Renaultu. A trebalo mi je 12 komada jer strašno pucaju

Istina pucaju bas lako,ili san ja jak ko konj(zena me stalno na to opominje) jucer mi je rekla: konjino nismo ga ni platili a ti si ga vec poceja lomit...:goni:

Ok znaci nista ebay kina itd...

Steta bas san se nada easy fix rijesenju.

Link to comment
Share on other sites

sprida razumin mozda zbog servisa ali zada....neznan ne vide se znakovi karambola mozda je prepituravan branik.

 

Link to comment
Share on other sites

kaže mi prijatelj da mu se požalio njegov prijatelj kako je nabavio Scenic 2004. dizlo.                    
Nedavno ga kupio iz uvoza. Divan i dobar.  Ali instrument ploca izgubila kontakt pa kad su je ponovno ustekali pojazala 385 iljada. A ne 150 kako je bilo pri kupnji

Link to comment
Share on other sites

ovih kopcica ima kod mene u lokalnom ducanu, cijena je neka sitnica, pa ako ne nadjes kod sebe javi se...

Link to comment
Share on other sites

te kopče su toliko slabašne i jadne da pucaju na malo jači pogled.

Na ebay-u sam ih naručio nekih 50-tak komada i mjenjam po potrebi.

Ocu na scenicu 2 isto falilo tih kopči nekoliko. Dosta je da malo teži predmet kod utovara nasloniš na branik umjeto na podnicu gepeka i ode kopča.

Link to comment
Share on other sites

kaže mi prijatelj da mu se požalio njegov prijatelj kako je nabavio Scenic 2004. dizlo.                    

Nedavno ga kupio iz uvoza. Divan i dobar.  Ali instrument ploca izgubila kontakt pa kad su je ponovno ustekali pojazala 385 iljada. A ne 150 kako je bilo pri kupnji

Ako je kupljen od pravne osobe nek ju tuzi !!

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

kaže mi prijatelj da mu se požalio njegov prijatelj kako je nabavio Scenic 2004. dizlo.                    
Nedavno ga kupio iz uvoza. Divan i dobar.  Ali instrument ploca izgubila kontakt pa kad su je ponovno ustekali pojazala 385 iljada. A ne 150 kako je bilo pri kupnji

Opće je poznato da table na SC2 zajebavaju sa kontaktima.  Izgubi osvjetljenje table i ne pokazuje ništa  pa je potreban popravak. U malim slučajevima  ali postoji mogućnost da nakon prekida može prikazati krivo stanje kilometara. Predlažem da provjeriš po broju šasije u ovlaštenom servisu stanje kilometara (ako je ikada bio u ovlaštenom zabilježen je broj kilometara prilikom zadnjeg posjeta).

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo dosle s ebaya iz kine pasu dobro i nisu skupe,kvaliteta vs kvantiteta vidit cemo kako ce se ponasat,ako budu pucale ima ih jos viska pa cemo minjat!:hey:

20170119_120351.jpg

20170119_120338.jpg

20170119_120310.jpg

20170119_120306.jpg

Link to comment
Share on other sites

bit će to ok ako ne budeš na branik stavljao teške predmete, sjedio na njemu itd

Link to comment
Share on other sites

onda stavi šarafe..

eis najbolje da vezen zicon sesticon i stegnen konjskin klistima:piju:

To je fancusko fino auto di je estetika bitna,nije to tam iz 1982.

Link to comment
Share on other sites

One zakovice koje imaji kao navoj su jace malo. Al ih je cesto jako tesko izvaditi

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imaš original zamjenske u Renault servisu, pašu čak i od Dacia-e....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.