Jump to content

Klima problem


Ceki

Recommended Posts

Renault laguna 2, ph2, manualna klima.
Problem je sljedeći.

Upalim je, super hladi i sve, ali neko vrijeme.
Nakon toga prestane hladiti, sve dok ne stanem sa autom, dok ga ne ohladim itd., a kad ga ugasim na iberlauf? iscuri veća količina vode.
Navodno da kompresor klime ima 2 žice ?!, a da bi nam klima uopce radila treba jedna od tih biti ištekana ?!

Bil je auto na servisu i promijenjen je presostat, ali problemi nisu nestali.
Navodno da je problem u reostatu?, koji sam ja (po navodima mehaničara) strgal dok sam mijenjal žaruljice centralne ploče


Neke ideje ? Napišem konkretno o kojim se žicama na kompresoru radi


Hvala

Link to comment
Share on other sites

Ne mozes popravljti klimu sada kad je hladno, i ispravna klima nece ukljuciti na ovim spoljnim temperaturama.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to sad kad je hladno nego je po ljeti bilo. Ali je zima prilika za skupit ideje da se na proljece krene radit ;)

Link to comment
Share on other sites

Postavio pitanje na forum.hr, pa dobio neki odgovor.
Di bi se nalazio senzor temperature interijera na laguni 2 ?

Link to comment
Share on other sites

Ali meni se cini (mozda se i varam) da nemam kutijicu, nekak mi je to pretanko da bi stal taj senzor.
Stavim slike sutra, jer sam gledal vec danas da bi tam bil senzor.

Edited by Ceki
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pošto je stiglo ljeto, dal neko ima za preporučiti servisera auto klime u ZGbu ili okolici ?
Hvala

Link to comment
Share on other sites

I ja.

Već godinama  ( desetak ) radim sve kod njih.

Prošle godine Ibizu sredili, a s lagunom još nije bilo potrebe

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.