Jump to content

Komande radija na volanu


Cizma

Recommended Posts

Pozdrav,

tražio sam po forumu no nisam našao da se već netko susreo s problemom kao ja. Naime problem je na autu da ne rade tipke +/- za glasnoću na volanu. Naime ponašaju se kao da su slijepljene i gotovo pa se ne mogu pritisnuti. Uz malo jači pritisak jedne ili druge ponašaju se kao da sam obje pritisnuo te se radio mute-a. Jeli se itko susreo s navedenim problemom i ima li isti riješenje kakvo?

Unaprijed hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Otisli ti gumbi na ploci za pojacavanje/stisavanje. Odnesi nekom da stavi nove.

Link to comment
Share on other sites

nisam rastavljao jos no zanima me pod gumbi mislis na tipku koja je za stisavanje odnosno pojacavanje ili direktno iza volana prekidaci unutra. gdje se da nabaviti navedeno?

Link to comment
Share on other sites

nisam rastavljao jos no zanima me pod gumbi mislis na tipku koja je za stisavanje odnosno pojacavanje ili direktno iza volana prekidaci unutra. gdje se da nabaviti navedeno?

Na samoj stampanoj plocici su zalemiti ti prekidaci/tasteri s klik funkcijom. Znam jer meni plus nije imao vise klik funkciju pa mi je tu servis Kljucko rekao da to moze zamjenit novim. Neznam za dalje ali netko ko radi elektroniku bi mogao to rijesit.

Link to comment
Share on other sites

Neznam kak je na cliu 2 ali mislim da ne. Nisam to rastavljao na njemu. Vjerojatno skidas plastike oko volana da bi dosao do komandi.

Link to comment
Share on other sites

Nemora se skidati volan niti na Clio 2 niti na Clio 3.

Skine se samo plastična obloga oko volana i onda to ide lako dolje (na Clio 2 vijci, na Clio 3 plastične kopče).

Ako ti je za Clio 2 zašto si otvarao temu u Clio 3?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.