Jump to content

Nadogradnja softwera


Bobo357

Recommended Posts

Pozdrav! Zna li ko dali ima Megane 3 1.5 dci nadogradnju softwera,te kako se provjerava koji imaš trenutačno.Moj je kod mene 3.god.A možda je izašla neka nadogradnja za postojeći,neka poboljšanja itd...Zna li tko?

Link to comment
Share on other sites

ima, u ovlaštenom kad spoji na renault server izbaci mu verziju koju imaš i ponudi update ako postoji novija verzija

Link to comment
Share on other sites

Radio sam ja, ako dosad niste imali problema ili misterioznih grešaka, nema nikakvih primjetnih poboljšanja.

Link to comment
Share on other sites

Radio sam ja, ako dosad niste imali problema ili misterioznih grešaka, nema nikakvih primjetnih poboljšanja.

Koliko košta takva nadogranja,u ovlaštenom serv.

Link to comment
Share on other sites

radio sam i ja, meni je izbacivao često grešku "chek antipollution system" ima i nekim temama spominjano, nakon nadogradnje to se uvelike smanjilo

Link to comment
Share on other sites

I mene zanima cijena nadogradnje.Nepale mi se nikakve greške,ali sam mislio ako je nadogradnja tipa,smanjena potrošnja,tiši rad motora i sl.onda što ne.A ako su to neke bezvezarije i još masno moraš platiti, hvala nebi!

Link to comment
Share on other sites

vlado jes dobio sta Nm time? :yeah:

da, cca. 250nm više, hahah

ko0je su cijene toga? 

cijena ide po satu rada, update traje cca 45 min.

Link to comment
Share on other sites

po meni bi to svi servisi obavezno trebali raditi besplatno cim dobiju auto sa starijom verzijom na autu

trebali bi oni štošta...u manjim servisima gdje imaju 2,3 radnika postoji mogućnost da se ne znaju ni orginalnom dijagnostikom služiti u potpunosti

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.