Jump to content

krckanje u volanu


matija sk

Recommended Posts

Pozdrav

imam problem sa volanom, naime pri okretanju volana na lijevu stranu čuje se neko krckanje (kao gedora) znači nista ne cvili već samo krckanje.

i čini mi se da mi je to već jednom bilo, ali to mi se pojavi samo kad je vani hladno.

jel s to nekome slično dogadalo rijec je o clio 1.2 16V 2004

Jel

Link to comment
Share on other sites

Trazi malo po forumu pojam "zavojnica volana".

Meni se isto zna ponekad cuti po zimi (evo vec 3 ili 4 sezonu).

Link to comment
Share on other sites

Unutra ti je jedan kao plasticni "pimpek" koji kad je u svojem normalnom sjedistu nne klikče. Al kad se izmakne udara po necem pa se cuje. I kod mene je trenutno tak.

Link to comment
Share on other sites

maloprije sam skidao gornju plastiku iza volana... i bas se vidi kad ga smotam u lijevo taj neki "zeger" kako odradi. zvuk kao kad se zakljuca volan. 

nadam se samo da nije neki veci problem, al opet kazem to sam primjetio samo po zimi. 

neznam dali da odem kod majstora,jel je potrebno :hm:

Edited by matija sk
Link to comment
Share on other sites

Samo vozi.. ne znam ni cemu aluzi uopce to. Nesto mehanicko. 

Mogel si poslikati da se vidi.

Edited by tino
?
Link to comment
Share on other sites

Samo vozi.. ne znam ni cemu aluzi uopce to. Nesto mehanicko. 

Mogel si poslikati da se vidi.

E budem poslikao jel vidim da je bilo upita na tu temu... ali danas nemogu :)

Link to comment
Share on other sites

sluzi da se u tvornici ne smota zavojnica pri montazi prije montiranja volana. cim se volan natakne zavojnica se otkopca da se moze vrtet

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

sluzi da se u tvornici ne smota zavojnica pri montazi prije montiranja volana. cim se volan natakne zavojnica se otkopca da se moze vrtet

A kako se rjesit problema da ne krcka?

 

Malo off-topic, ali da ne otvaram novu temu, zna li netko di nabavit novi znak renaulta na volanu? Moj je sav ishaban vec i sad sam rukom slucajno ostrugao skoro svu farbu s njega jer se ljusti :/

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga mijenjao kod mog megana. Bio je zaklaman za jastuk, volan nema veze. Novi skinuo s torbice za upute i zalijepio 3M trakom. Drzi odlično

IMG_20141206_154946n.jpg

IMG_20141206_155022n.jpg

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

da ne otvaram novu temu jel tko riješio to krckanje u volanu evo i meni sada krcka u lijevu i desnu stranu:nezna:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.