Jump to content

Scenic III krivi prikaz potrošnje goriva na displeju


Guest

Recommended Posts

Može pomoć. Imam Scenic 3. 2011.god. 1.5 dci. I jako sam zadovoljan osim sa pokazivacem goriva. Testirao sam i maksimalna potrošnja po mom stilu vožnje je 6.5 litara. Ali meni na displeju u pravilu pikazuje 7.5 litara a isto tako upozorava da sam na rezervi iako znam da imam goriva za još najmanje 150 do 200 km!? I onda ja panicno trazim benzinsku da natočim i onda vidim da sam imao jos goriva za razbacivanje. Dali se to moze ponistiti ili da jednostavno stavim izolirku preko tog displeja i iskljucim zvuk i vozim se po osjecaju? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja sam skuzio da meni BC daje potrosnju do cca 0,5l manju od stvarne posto ga svaki put kontroliram kad tenkiram...

Link to comment
Share on other sites

ja sam skuzio da meni BC daje potrosnju do cca 0,5l manju od stvarne posto ga svaki put kontroliram kad tenkiram...

Meni isto pokazuje 0.4 lit manje od stvarne potrošnje - Meg3 1.5 dci 110 -2016.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.