Jump to content

Clio III Cup!


ip

Recommended Posts

Dakle ovako, auto će bit predstavljen danas sa motorshowu u Essenu (26.11.2005.), a slijedeće godine će se voziti kupovi u Njemačkoj i

Link to comment
Share on other sites

Izgleda odlicno ali se vidi da je fake. Vidit cemo kad ga nastancaju hoce li biti bas ovakav ;)

Link to comment
Share on other sites

Izgleda odlicno ali se vidi da je fake. Vidit cemo kad ga nastancaju hoce li biti bas ovakav ;)

To ti je isto kao i sto je bilo sa Megane Trophy, pa izgleda skoro identično modelu. Samo su mu dodali veći krovni spojler nakon prvih testiranja na pisti.

600_megane_trophy_4_tcm2-4825.jpg

Uostalom ka

Link to comment
Share on other sites

auto ju super

2 ivanB: idemo zajedno po felge :bigl:

pa i mogli bi.. :zubo:

bas mi do jaja izgleda ovak zuti s bijelim felgama..

Link to comment
Share on other sites

Sve super, samo meni se nesviđa (i na običnom) ovaj dio haube između svjetala kao da mu nešto fali.

Link to comment
Share on other sites

Sve super, samo meni se nesviđa (i na običnom) ovaj dio haube između svjetala kao da mu nešto fali.

Mo

Link to comment
Share on other sites

Ma zaaakooon... fenomenalno izgleda i mora da će isto tako i peglati po stazi... jedva čekam 'zeleno svjetlo', pa da se malo to pogleda... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

oduvijek su mi bijele felge do jaja, samo tek sad vidim da pasu i na zutu boju..

di su vremena kad sam imao bijele felge..

i ja se pitam di su ta vremena kada sam imao bijele felge!!

a da pa zima je i bijele felge su gore , još traju ti dani hehe

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.