Jump to content

oznake na vratima i retrovizor


marioaskz

Recommended Posts

Pozz svima,malo sam danas gledao svoj mini karavnček i vidim uz broj šasije i ove oznake pa me zanima kaj one znače (koliko sam čuo te brojke i slova označavaju boju,paket opreme itd. )

A druga stvar je suvozački retrovizor,kao što se vidi na slici taj pipac je do kraja,mene zanima dali se on da štelati jer kad moja žena sjedne za volan ona ga dalje nemože štelat jer neide .

DSC_9928.JPG

 

DSC_9929.JPG

Edited by marioaskz
Link to comment
Share on other sites

Za retrovizor jedino mozes probati staklo (špiglo) gurnuti rukom u potreban položaj.

Ali u pravilu to znaci da žena sjedi preblizu volana. U slučaju aktivacije air baga isti ju može opasno ozlijediti.

Link to comment
Share on other sites

@ Bruno, reci mi ima li gdje na netu da vidim koji paket opreme imam, pošto nemam blage veze koji paket opreme imam??

bla bla talk

Za retrovizor jedino mozes probati staklo (špiglo) gurnuti rukom u potreban položaj.

Ali u pravilu to znaci da žena sjedi preblizu volana. U slučaju aktivacije air baga isti ju može opasno ozlijediti.

Da to sam i mislio da je to jedini način ali opet bolje pitati :-)

bla bla talk

Link to comment
Share on other sites

TLBALK ti znači da je za balkansko tržište. Jedan od dosta bitnih podataka za tebe kad krenu neki problemi :-D

Link to comment
Share on other sites

Hvala Bruno ali na ovoj stranici su prikazani modeli za britansko tržište :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

Za retrovizor jedino mozes probati staklo (špiglo) gurnuti rukom u potreban položaj.

Ali u pravilu to znaci da žena sjedi preblizu volana. U slučaju aktivacije air baga isti ju može opasno ozlijediti.

Isti se nece aktivirati jer osjeti da je sjedalo preblizu volana (ima senzor dole na sini)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je mi je promaklo. Imas link?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dali se airbag nece uopce otvoriti u tom slucaju ili će se otvoriti u smanjenom volumenu?

Link to comment
Share on other sites

Isti se nece aktivirati jer osjeti da je sjedalo preblizu volana (ima senzor dole na sini)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

E ovo nisam znao,još jedna dobra informacija :-) hvala dečki, inače pisao sam Renault Hrvatska baš u vezi paketa opreme i dali je moguće naknadno ugraditi senzor vanjske temperature, i danas su me zvali iz auto kuće AC Redan da dođem da oni vide koji je paket opreme i da se dogovorimo o ugradnji senzora jer prema broju šasiju može se ugraditi, jedino će provjeriti dali već ima instalacija ili je oni moraju provlačiti,vrlo interesantno jer kad sam prije godinu i pol pitao u Baotić rekli su na nemogu to napraviti hm hm hm

bla bla talk

Link to comment
Share on other sites

nemogu znaci neda im se.. sve se moze i sve imaju na stnaju ili mogu poruciti

Link to comment
Share on other sites

Točno tako, al ak ja plaćam i to hoću pa kaj je takav problem, njima ide sve u džep, malo bedasto al hajde,vidjet ću u četvrtak kaj kažu :-)

bla bla talk

Link to comment
Share on other sites

nece se otvoriti. odgovorio sam u drugoj temi

I onda kad se dogodi sudar novinari i vlasnik auta udru drvlje i kamenje na proizvođača vozila jer se nije otvorio jastuk.

A ono vozila zena s kratkim nogama :bigl:

Točno tako, al ak ja plaćam i to hoću pa kaj je takav problem, njima ide sve u džep, malo bedasto al hajde,vidjet ću u četvrtak kaj kažu :-)

bla bla talk

Bojim se da ces odustati kad dobijes predračun

Link to comment
Share on other sites

Eto danas bio u AC Redan gdje su pregledali auto,odnosno dali ima ožičenje za senzor temperature ,kojeg nažalost nije imao te da bi oni to postavili treba iskeširati 1000kn ,maaaaloo previše :)  odnosno kad dobijem na loto :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@ Bruno, reci mi ima li gdje na netu da vidim koji paket opreme imam, pošto nemam blage veze koji paket opreme imam??

 

 

 

 

nisam Bruno, ali paket opreme ti je Expression.

Link to comment
Share on other sites

nisam Bruno, ali paket opreme ti je Expression.

Hvala na info,a kako si to saznao,pola neta sam prekopao i ništa nisam našao,čak su mi u ovlaštenom rekli da neznaju točno

Link to comment
Share on other sites

Eto danas bio u AC Redan gdje su pregledali auto,odnosno dali ima ožičenje za senzor temperature ,kojeg nažalost nije imao te da bi oni to postavili treba iskeširati 1000kn ,maaaaloo previše :)  odnosno kad dobijem na loto :D

sam ili uz pomoć nekog autoelektričara to složiš za puno manje novaca

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam to složiti sam ali nisam siguran dali moram skidati cijelu prednju armaturu ili ne

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.