Jump to content

sto sa starim tablicama


rafaael

Recommended Posts

Pozdrav ljudi imam pitanje naime uveo sam automobil iz eu, iz francuske ,ovdje sam ga registrirao prosao tehnicki i sve je ok ali me zanima :

Trebam li sto napraviti po pitanju starih tablica one su jos kod mene,mogu li ih baciti u smece ili ih moram negdje odjaviti ili nesto takvo?

Link to comment
Share on other sites

Ako ove nisu stalne onda ih okačiš u garaži.

da, nisu probne nego stalne francuske tablice. na autu je jos uvijek i francusko osiguranje jos 2 mjeseca

Link to comment
Share on other sites

možeš is slobodno baciti....svi auti uvezeni iz francuske,belgije,engleske i još nekih zemlja ne vračuju tablice kod prodaje vozila u druge zemlje....

Link to comment
Share on other sites

možeš is slobodno baciti....svi auti uvezeni iz francuske,belgije,engleske i još nekih zemlja ne vračuju tablice kod prodaje vozila u druge zemlje....

e super hvala na odgovoru,sad mogu mirno spavat.

Link to comment
Share on other sites

da moga bi glumit jamesa bonda pa ih minjat,

s njima me policija nije tila zaustavljat iako san vozija 40 km priko ogranicenja,

2 puta san proletija kraj radarske kontrole i vidija san da me gledaju al vjerovatno ne pricaju francuski:yeah::hahahe:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.