Jump to content

Scenic 2 1.9 dci slini ulje na povratu/turbini


Equilibrium

Recommended Posts

Kaže meho da mi je nešto pritegnuo na velikom servisu no opet, i sve više, osjetim miris paljenog ulja u kabini. 

Kad smo ga gledali na kanalu vec smo utvrdili da slini negdje odozgora s povrata...i nakon tog servisa mi je preporučio da ubacim unutra oil leak stop, kao za svaki slučaj... 

Koliko ste upoznati s tim problemom kod ovih motora i postoji li neko kvalitetnije rješenje? 

Hvala! 

Link to comment
Share on other sites

Uvijek postoji ta opcija :) 

No frendovi smo i mislim da je generalno ok prema meni...ali svejedno ako griješi i to mu idem reći volio bih imati i argumente ili iskustva drugih ljudi kako bi potkrijepio svoj prigovor :) 

Link to comment
Share on other sites

Moze sliniti s egra. S povrata ulja iz turbine ak je vjesto zagubio brtvu metalnu, ili pak s cijevi iberlaufa

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Najprije da mu se samo neda zajebavati s tim.

Od kud god da slini zavrsit ce na katalizatoru i od tuda ti dolazi smrad izgorenog ulja.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.