Jump to content

Scenic 1.6 16v dual fuel knock senzor


Marko_Os

Recommended Posts

Pozdrav, zna li netko gdje se na 1.6 16v nalazi knock senzor? Na registraciji je tehnicar nasao gresku knock senzora i to moram popraviti u roku 3 tjedna, ako zelim proci tehnicki, pa sam mislio pregledati instalaciju oko samog senzora, eventualno ocistiti, a ako ne upali, jednostavno promjeniti senzor. 

Takodjer me zanima koje su nuspojave neispravnog knock senzora

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, zna li netko gdje se na 1.6 16v nalazi knock senzor? Na registraciji je tehnicar nasao gresku knock senzora i to moram popraviti u roku 3 tjedna, ako zelim proci tehnicki, pa sam mislio pregledati instalaciju oko samog senzora, eventualno ocistiti, a ako ne upali, jednostavno promjeniti senzor. 

Takodjer me zanima koje su nuspojave neispravnog knock senzora

 

Hvala

Otkad se na tehničkom pregledu spajaju vozila na dijagnostiku? Jel ti možda svjetli koja lampica na displeju, pa zato nisi prošao tehnički?

Link to comment
Share on other sites

Otkad se na tehničkom pregledu spajaju vozila na dijagnostiku? Jel ti možda svjetli koja lampica na displeju, pa zato nisi prošao tehnički?

Kolega je u SWE. ;)

Link to comment
Share on other sites

Otkad se na tehničkom pregledu spajaju vozila na dijagnostiku? Jel ti možda svjetli koja lampica na displeju, pa zato nisi prošao tehnički?

Eto, Dule je odgovorio. U Švedskoj spajaju svaki auto na dijagnostiku i u zavisnosti od vrste greške, odlučuju hoće te odmah parkirati ili ti daju 3 tjedna da popraviš.

2Hans: hvala pogledat cu.  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.