Jump to content

K: Clio 2 ph2 xenon farove


Vladek

Recommended Posts

Kupujem xenon farove od Clio 2, ph2 po mogućnosti OEM Hella, ali mogu i zamjenski Depo ako je cijena dobra.

Uz farove kupujem i ostale popratne djelove tipa: posuda tekućine za pranje stakla sa izvodom za perače farove, brizgaljke za farove, OEM balaste i žarulje.
Ponude molim na PM, po mogućnosti sa slikama.

Link to comment
Share on other sites

Na silux.hr imas depo far za 550kn/komad. Iako je hella 100× bolji far, al ces ga jako tesko naci.

Ja imam doma negdje startere i ballaste i sijalice, potrazit cu to, a ti ponudi na PM koliko dajes za sve...ako si zainteresiran.

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

Ne žuri mi se pa ću pokušati pronaći dobre rabljene Hella farove, a nakon toga krećem u potragu za ostalom opremom. Svakako ću te kontaktirati kada nabavim farove, makar da mi savjetom pomogneš, a pošto imaš radionu i iskustvo u montaži možda se zaletim da mi to složiš.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam kompletne farove balast i zarulje. Perfektno stanje ali ne znam kako odrediti cijenu pa daj ponudu ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kupljeno, može brisanje teme...

Link to comment
Share on other sites

  • MilosB locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.