Jump to content

Mini meet - Vodice, 11.3.2017.


filipbabok

Recommended Posts

dadoSK, usrmaatre i moja malenkost planiramo nekakv mini-meet za subotu (11.3.2017.) u Vodicama i to u popodnevnim satima. Za one koji ne znaju, to je između Tribunja i Srime. :D pozvani su svi koji su u (relativnoj) blizini. Za sada ovako stojimo:

dadoSK -    da
usrmaatre - da

filipbabok - 90%

 

Edited by filipbabok
Link to comment
Share on other sites

evo sad od ORL, nekakvu upalu srednjeg uha imam, zuji u ušima i oglušio 20%, tako da sumnjam da ću moći. 

dobru zabavu!

Link to comment
Share on other sites

Meni je radna subota sa neizvjesnim vremenom zavrsetka. Nadam se da ću do 15h biti doma, ali nemogu 100% reći. 

Link to comment
Share on other sites

Navijam za 15h (ne prije), da srignem ručati i doći do Vodica, budući da imam sat vremena vožnje do tamo. E da, na kojem točno mjestu?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Najbolje je da se spustite do rive gdjee brod za Prvić ide. Ima parkinga (nažalost plača se) i kafići su blizu. Obala Vladimira Nazora.

Ja ću doći kad se oslobodim posla.

Link to comment
Share on other sites

Ja,  Filip i Dado (eventualno i dragan)ćemo se naći kod Lidla u Vodicama onda ćemo se uputiti u grad. Ti nas čekaj u gradu.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

A možda bolje kod Maxi Konzuma, to je prilično blizu obale, a i nećeno platiti parking, budući da klošari i subotom do 21h naplaćuju. Mislim, ovz ideju sam skrojio gledajući google maps samo :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je vozačima neRenaulta dopušteno platiti kafu - moga bi i ja naletit...

:)

I mislim da je ipak bolje da se nađemo doli na rivi, kod spomenika. Parking (ako cemo platiti uopce) je 5kn a uz more je i imamo 2-3 kafica tu itd.

Konzum je veliki kod INA pumpe i nije dobra opcija...drugi je kod ACI marine i uz more je ali lokacija je bzvz i isto se placa parking.

Edited by Coupe RS
Link to comment
Share on other sites

Maxi konzum kod Inine pumpe je zatvoren tako da i onaj kafić u sklopu njega ne radi.

Jedino di se ne plača parking su lidl i plodine.....kava im je dobra.....ali onda niste ni bili u Vodicama.

Kako  god oćete. 

Evo lokacije na rivi

https://www.google.hr/maps/place/Obala+Vladimira+Nazora,+22211,+Vodice/@43.7601678,15.7717877,14.5z/data=!4m5!3m4!1s0x1334d7f97beca991:0xd215226a626b8664!8m2!3d43.7555127!4d15.7737266?hl=hr

 

Link to comment
Share on other sites

A možda bolje kod Maxi Konzuma, to je prilično blizu obale, a i nećeno platiti parking, budući da klošari i subotom do 21h naplaćuju. Mislim, ovz ideju sam skrojio gledajući google maps samo :)

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Jesam li ja napisao da ćemo parkirati kod Konzuma? Moram nešto kupit u Lidla pa zato. ?

Ja inače nikad u Vodicama platio parking, čak ni u 8 mjesecu. Samo ćemo se naći tamo, a mislio sam da parkiramo tamo di počinje plaža prema hangaru. Tamo se parking naplaćuje samo po ljeti.

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

Jesam li ja napisao da ćemo parkirati kod Konzuma? Moram nešto kupit u Lidla pa zato. ?

Ja inače nikad u Vodicama platio parking, čak ni u 8 mjesecu. Samo ćemo se naći tamo, a mislio sam da parkiramo tamo di počinje plaža prema hangaru. Tamo se parking naplaćuje samo po ljeti.

Bravo, i ja moram u Lidl :) Budem u Lidlu u 15:00.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nažalost ništa od mene.

Prije 5 dana su me ukočila leđa i nadao sam se da će me pustiti do subote, ali još uvijek nemogu hodat normalno, a i duže sjedenje mi je problem.

Dobro se provedite i vidimo se nekom drugom prilikom.

Link to comment
Share on other sites

Mini-meet uspješno održan. Pričalo se, nešto se i popilo, neki su se i smrznuli da vjetru. Uglavnom, bilo je dobro. :) U Vodicama ima više katrica nego u ostatku Dalmacije sve skupa. Od toga jedna friška, prekrasna. Navodno može i za vožnju poslužiti :D

Link to comment
Share on other sites

Brzo ste se razbježali....mogli ste i doživiti vožnju u jednoj :yeah:...drugi put....kad Vas vjetar neće potjerati.

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.