Jump to content

Sicevi Clio /Thalia 5 vrata


josipp

Recommended Posts

Cijena fer, da su za 3 vrata bi uzeo.

Link to comment
Share on other sites

Kad vidim kaj ljudi po njuškalu cijene koda su zlatni a stanje koda su kokoši spavale po sicevima dođe mi da za svoj komplet tražim 1000kn. Danas baš zvao nekog lika s njuškala samo prednja dva sica cijeni 400kn i ni lipe neda ispod, a sicevi stoje na prašini negdje u garaži. Zahvalio se reko kemijsko me još tolko košta neću kupit doviđenja. Moji sicevi ne zahtjevaju nikakva pranja lickanja a najmanje kemijsko čiščenje pa samo zbog stanja u kojem su mislim da vrijede al aj za forumaše nije nikad problem u cijeni, puno ljudi odavde je i meni pomoglo pa ću i ja drugima. Al cigićima s njuškala baš iz inata nedam ispod 6 glavi. Kome je puno uvjek može kupit zmazane pa platit još kemijsko pa ga izađe skuplje neg moje :D 

Link to comment
Share on other sites

Evo koga zanima dezen sve se vidi na ovoj slici, profilirani bas i nisu jako, cisti i uredni kao iz ducana. Na slici je vozacev sic koji se najvise koristi. Inace na njemu se osjeti da je mekaniji od suvozacevog al nije ubijen kakve sam sve znao viđati. Koga zanima vise dode do mene i pogleda si sve u zivo

 

20170311_141609-2592x1944_zps2aj0vyxr.jp

20170311_141556-2592x1944_zpsoxpnn7t2.jp

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.