Jump to content

Samostalno otvaranje gepeka / u voznji i prije paljenja- 5vrata


Vox2

Recommended Posts

Megan 2011g 1.5dci 85ks , sjednem u auto ubacim karticu zatvorim vrata i gepek se otvori.

 

Ili neki puta u voznji se otvori gepek i svjetli lampica otvorenog gepeka.

Ima li itko ideju sto bi moglo biti, ili je netko imao takvo nešto.

Ako ga preduhitrim i ubacim karticu i odmah zatvorim vrata ,kliknem zakljucavanje iznad radija onda ostane zakljucan cjeli auto i gepek zatvoren.

 

Hvala unaprijed

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Megan 2011g 1.5dci 85ks , sjednem u auto ubacim karticu zatvorim vrata i gepek se otvori.

 

Ili neki puta u voznji se otvori gepek i svjetli lampica otvorenog gepeka.

Ima li itko ideju sto bi moglo biti, ili je netko imao takvo nešto.

Ako ga preduhitrim i ubacim karticu i odmah zatvorim vrata ,kliknem zakljucavanje iznad radija onda ostane zakljucan cjeli auto i gepek zatvoren.

 

Hvala unaprijed

voda u prekidacu, mozes bez problema izvadit prekidac, otvori ga doma i vidi jel vlazno sve unutra....

meni se to npr dogadalo nakon pranja mini washom pa konjski upreš full mlaz u dno gepeka

Link to comment
Share on other sites

Kako dečki kažu,prekidač je u pitanju.Na mojem Cliu nije pomoglo čiščenje.Uzeo sam novi u Baotiću mislim 250kn.Zamjenskog nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.