Jump to content

P, M: Yamaha FZ6 Fazer S2


_ivo_

Recommended Posts

Pa nije yamaha forum, ali kako je i zamjena u igri, neka se nađe i ovdje oglas...

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-fz6-fazer-s2-600-cm3-abs-oglas-21384234

Dakle:

- Yamaha FZ6 Fazer S2

- ABS model

- 2008 godina

- 600ccm, 72kw

- 22.000km

- Registriran do 06/2017

- Drugi vlasnik

Nema se kaj posebno za reci, motor je kao da je jucer izasao iz tvornice! Apoteka! Kilometri stvarni (prvom vlasniku sluzio kao drugi motor). Ja sam vlasnik od 10/2016. Motor je full tvornicki osim Leo Vince auspuha (original ide uz motor) i dodani su slajderi. Sjedi i vozi, servis obavljen prije oko 2000km, lanac super, gume super, akumulator nov... Sva tri kljuca (dva crna i crveni servisni).

Ako zamjena, onda za auto u istom ili nizem cjenovnom rangu (+/- malo).

Ostali info na upit.

Cijena 34 798kn

Link to comment
Share on other sites

Jesi se ti uopće i provozao kaj na njemu u tih 5 zimskih mjeseci? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Jesam jedno soma km... Ali tako je to kad si otac i nemres misliti samo na sebe ;)  Mijenjam posao i vratio sam službeni auto, a djecu nemrem na motoru drajvati, hahaha... A jedan auto nam ni dost... :( 

 

Link to comment
Share on other sites

prikolica? :)

 

Ja prodao svoj Pegaso Trail, i vec sljedeci tjedan poceo gledati oglasnike :D

Al dobro, razum je prevladao. Budem ... jos malo... cim rijesim ovu kredu na leđima

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja vec sada gledam kako bi kaj piknuo za manje pare pa stari jeftini auto... Ma ne znam... Nabrijavam se na NC750X DCT :) 

Link to comment
Share on other sites

Prodano.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.