Jump to content

kuka


wildD

Recommended Posts

Pozdrav, jel zna itko da li paše kuka sa limuzine na karavan ili obratno? kupio sam kuku za lagunu i nema teoretske šanse da je pripašem i sad me to muči jer sam je dao pjeskariti i plastificirati, nabavio nove šarafe i strujnu utičnicu. Možda ima netko neku sliku kak to u stvarnosti izgleda tvornički?

Link to comment
Share on other sites

e vidiš, napomenuo sam da mi treba za karavana i dao mi čovjek. jel ima netko sliku kuke za limuzinu i karavanče da usporedim? ako paše na limuzinu prodao bi ovu ili mjenjao za karavan izvedbu

Link to comment
Share on other sites

Ako kupim polovnu kuku (sa razbijenog auta) i doma sam ugradim kako se to gleda na tehničkom pošto nemam račun da je ugradio ovlašteni majstor?

Link to comment
Share on other sites

Moraš atestirati jer ti je neće upisati u prometnu

Poslano sa mog Lenovo A806 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jasno mi je da moram atestirati, ali da li ću je moći atestirati ako nemam račun/potvrdu da je ugrađena kuka u radioni?

Link to comment
Share on other sites

usrmaatre

točno takvu kuku ja imam, jel se mora što bušiti kod ugradnje kuke ili skidati s auta da se to pripaše? jer gledam okolo i našao nekoliko komada kuka za limuzinu i karavan i sve su identične

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, kod mene je ta ista kuka stigla s autom. Nisam ja ništa radio po tom pitanju.

Link to comment
Share on other sites

je stvarno nitko nije ugrađivao kuku na lagunče serije 2? ili barem ako netko može poslikati odispod kako to izgleda bio bi jako zahvalan

Link to comment
Share on other sites

Ja kupio auto sa kukom, neka engleska marka, ima kljuc za skidanje

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.