Jump to content

P: Renault Clio 2, 1.5 dci, 2002.god


vlado112

Recommended Posts

Ja sam svoga prodao za 12000kn pred par dana, ista godina i oprema ali 20t km vise i 3 vrata, i 2 mj duze regan.. 

Neka se nitko ne uvrijedi ali to su 15 godina stari i obicni auti sa losim motorima, slabim opremama..po meni vrijede oko 10tkn 

Link to comment
Share on other sites

prijatelj mi baš traži neki dobar clio 2, može i benzinac

Link to comment
Share on other sites

Ispričavam se na spamu kolegi, ako njegov recimo vrijedi 10-12000 kn koliko onda vrijedi Clio Storia 2009 god 1.2 8v, od prvog vlasnika sa 70 000 km?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoga prodao za 12000kn pred par dana, ista godina i oprema ali 20t km vise i 3 vrata, i 2 mj duze regan.. 

Neka se nitko ne uvrijedi ali to su 15 godina stari i obicni auti sa losim motorima, slabim opremama..po meni vrijede oko 10tkn 

zasto los motor? i benzinci i dizeli su vise nego pouzdani.. puno tih 1.5dci masina prelazi 300k km bez muka

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.