Jump to content

Clio 2 ph1 - perači stakla od čega pašu bolji ?


josipp

Recommended Posts

Ono na haubi kaj šprica tekučinu po staklu, to na svim cliaćima i thaliama je katastrofa, šprica ravne crte umjesto onak ljepog maglovitog širokog mlaza pa sam došo na ideju da uguram tam nekaj drugo ako paše, dakle ekipa kaj se tam da pripasat? Jel ima kaj da je plug&play sa nekog drugog auta ? Možda neko već zna gotovo rješenje da nemoram sam to istraživat :D 

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

Citroen c3 navodno.. Kad dođem doma potrudim se nać ti broj artikla..

Link to comment
Share on other sites

E hvala ti, ako pase probao bi nabavit i zamjenit :)

Link to comment
Share on other sites

Citat

"Jedna stvar me jako smetala kod novog Clia 3, a to je pišanje brizgalica brisača. Stari Clio 2 je imao fino raspršivanje i to mi je jako falilo." 

 

Koji clio 2 ima tako ljepe i dobre brizgaljke da odma :trk: kupit to? Ja znam da sve cliaće 2 kaj sam vidio svi spricaju ravnu crtu :nezna:  Da nemaju mozda 172/182 te dobre?

Edited by josipp
Link to comment
Share on other sites

E to se traži, HVALA Vladek spasio si me....  :respect:      :yeah:

Link to comment
Share on other sites

kod mene fino rasprši,nebaca sad maglu ,ali rasprši lepezasto..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malo je rec da sam sretan zbog ovoga, bzvzna sitnica a veseli me. Evo i sifra i pakovanje u kojem je stiglo ako ista nekome pomaze

IMG_20170410_135838_zpskkcotjp7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jako zadovoljan s njima, a najbolja stvar što paše bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi trebalo, ako i ti imas one nevaljane kaj sam i ja imao onda pase

Link to comment
Share on other sites

Ne baca li malo prenisko?

Ne, to tak izgleda na videu al ide i dosta kapljica do vrha sajbe. Budem snimio izvana jedan dan. Ima kapljica i po krovu tak da ide dobro. po meni savrseno. na vecim brzinama nisam probao al me to i ne dira puno jer svakak brisaci dignu vodu gore di treba.

Link to comment
Share on other sites

Jel odgovara i za Clio 2 ph2? Ako je tako onda bi i ja mogao ovo uzet. :D

Moja Thalia je ph2, dakle izvana izgled isti ako Clio II ph2 i pašu. Meni baca taman po sredini šajbe (onak kako je josipp već napisao). Nisam baš nešto prao pri većim brzinama, jer nisam baš nikad imao potrebe za time, ali pri nekih 80- 100 baca normalno. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Upravo naručio, dobro da sam našao ovaj topic :yeah:

Link to comment
Share on other sites

Imao iste takve na meganeu 1 PH2 (isto pakiranje )i špricali su taman negdje na sredinu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.